Proje Açıklaması

Ürün Açıklaması

Oksitlenen, kirlenen alüminyum petekleri, filtreleri, ısıtma ve soğutma yüzeylerini çok kısa sürede kurumdan ve tozdan temizler, parlatır. Enerjiden tasarruf sağlar. Asit içermemesinden dolayı güvenlidir. Uygulamadan sonra durulama yapılır.

Klima yetkili servislerinde, fabrikalarda merkezi ısıtma ve soğutma yapan plaza, site, iş merkezlerindeki  klima temizliğinde çok miktarda kullanılır. Klima petekleri temizlenmez ise soğutma ve ısıtma istenilen düzeyde olmaz, istenilen sıcaklığa veya soğukluğa  getirmek daha fazla enerji harcayarak olur. Buda enerji tüketimini artırır. Bu yüzden yetkili servisler veya işletmelerde görevli teknik personeller periyodik olarak peteklerin temizliğini yaparlar.

Tekstil sektöründe boyahanelerde ramdan geçen gergi mandallarında yağlar ısı sebebi ile karbonlaşır, mandallar kumaşı tutmaz olur.All-Shıne ram mandallarının temizliğinde de başarı ile kullanılır.

Yemek üretim tesisleri ve lokantaların mutfaklarında davlumbazların yağ temizliğinde, nebati yağ üreten fabrikaların alüminyum silo ve üretim kazanlarının dışındaki yağ kalıntılarının temizliğinde başarı ile temizlik yapar.

Hidro Fluorik Asit temizleyicilerden daha güvenli ve etkin alkali bir yağ sökücüdür.

Benzer Ürünler