Proje Açıklaması

Ürün Açıklaması

RUST CLEAN her türlü blokaj, korozyon ve nem sorununu çözebilecek olağanüstü bir etkiye sahip pas çözücüdür. Pası dağıtır, bloke olan kısımları yağlar, nemi kovar. Bu 3 işlev sayesinde deblokaj kolaylaşır, parçaların deforme olmaması ve hatta geri kazanılması mümkün olur.

GRES/YAĞ ÇÖZÜCÜ, TEMİZLEYİCİ: Damlayan yağ ve gresle kirlenmiş makinalarınıza biraz RUST CLEAN püskürtün ve bir bezle silin. Boyaya zarar vermeden mürekkep izlerinide çıkarır. Sülyen tozunu, grafiti, karbon tortularını ve katranı çözer.

YAĞLAYICI: Gıcırdayan menteşeler, kapı kolları, tıkanmış anahtar delikleri ve benzer mekanizmalar Release ile kolayca yağlanarak işler duruma getirilebilir.

KOROZYON ÖNLEYİCİ: Herhangi bir makinadaki tüm metal aksam Release ile yapılacak gündelik bakımla pas ve korozyondan korunur.

NÜFUZ EDİCİ: Sıkışmış veya uzun zamandır kullanılmamış cıvata, somun ve diğer techizatı hızla nüfuz ederek gevşetir, yağlar ve dişlerin aşınmasını önleyerek ömrünü uzatır.

HAFİF PASLARIN SİLİNMESİ: Kaplanmış bir metal yüzeyde korozyon başlayınca, genel olarak tekrar kaplama uygulamadan başka çare yoktur. Fakat korozyon bir günde oluşmayacağı için, görülmeye başlandığı ilk aşamada ürünümüzü püskürtüp bir bezle silerek korozyonu durdurabilirsiniz.

KULLANIM ALANLARI:

Otomotiv sanayi, Endüstriyel makinalar, Tekstil fabrikaları, Elektronik sanayi, Sıhhi tesisatçılık, Torna atölyeleri, Zirai alet fabrikaları, İnşaat ekipmanları, Deniz taşımacılığı

KULLANIM YERLERİ:

Cıvata ve somunlar, Sıkışmış batarya (akü) kutupları, Hız ölçer kabloları, Fren kabloları, Paslanmış jantlar, Susturucular, Komütörler, Marş tertibatı, Alet, edevat, Havalı aletler, Motor bloğu, Saplama ve cıvatalar, Prangalar, Sıkışmış kilitler, Kırılmış klavuzların sökülmesi, Egzost boruları, Geyç ve borular, Alüminyum kafalar, Karbüratörlerden tortu uzaklaştırılması, Parçalar üzerinden okside olmuş metallerin uzaklaştırılması, Kalıpların depolanmasında, Paslanmış miller.

Benzer Ürünler